Certyfikat Zaufania Klientów
Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF
Certyfikat Zaufania Klientów

O NAS

Już od ponad 25 lat Przedsiębiorstwo Nasienne „TORAF” istnieje na rynku nasiennym, zajmując się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym i artykułami związanymi z uprawą warzyw, kwiatów i ziół z nasion. Kultywujemy rodzinne tradycje nasienne od 1961 roku. Posiadamy ponad 40 hektarów własnych upraw. Konfekcjonujemy nasiona własnej produkcji jak również pochodzące od krajowych i zagranicznych firm nasiennych.
Obecnie oferujemy Państwu szeroką ofertę ponad 500 pozycji nasion warzyw, kwiatów, ziół, traw, nasion na kiełki i roślin egzotycznych. Aby zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów z roku na rok wzbogacamy i uzupełniamy nasz asortyment o najlepsze gatunki i odmiany pojawiaj¹ce siê na rynku krajowym i zagranicznym,. Pozwala nam na to szeroka sieć kontaktów z wieloma renomowanymi firmami nasiennymi z Polski, Niemiec, Czech, Holandii i Włoch. Dzięki temu, w naszej ofercie, każdy może odnaleść coś wyjątkowego dla siebie i swojego ogrodu.
Wieloletnia praktyka w branży nasiennej oraz udział wykwalifikowanego zespołu pracowników gwarantuje Państwu wysoką jakość naszych produktów. Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment nasion zaprawianych, a także hermetycznie pakowanych, co znacznie wydłuża okres ich przydatności do sprzedaży. Nasze produkty od lat cieszą się zaufaniem i uznaniem wśród klientów. Zaopatrujemy w nasiona hurtownie i centra ogrodnicze na terenie całego kraju jak również sklepy i hurtownie z krajów sąsiadujących z Polską. Pragniemy aby czerpali Państwo wiele radości i satysfakcji z upraw obsianych naszymi nasionami.
Od sezonu 2014/2015 sprzedaż hurtowa przeniesiona zostanie z ul. Grunwaldzkiej 24B do nowo wybudowanego magazynu w Macjejowie ( Maciejów 34, 46-211 Kujakowice Górne, tel. 77 4024240). W dotychczasowym miejscu funkcjonowania hurtowej sprzedaży na ul. Grunwaldzkiej 24b, 46-203 Kluczbork, powstanie nowa część funkcjonującego tu od lat Centrum Ogrodniczego.

NASI PARTNERZY


Agronas eminrzam Kwiaton 24garden planta ale_raj Demo image Agronas eminrzam Kwiaton 24garden planta ale_raj Demo image